انتخابات «خانه نشریات دانشجویی» وزارت بهداشت برگزار می‌شود

دهمین جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی،کارگاه‌ها و انتخابات “خانه نشریات” دانشجویی وزارت بهداشت، همزمان با اختتامیه جشنواره «تیتر۱۰» برگزار می‎شود.

بر اساس اعلام دبیرخانه دهمین جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی،کارگاه‌ها و انتخابات “خانه نشریات” دانشجویی وزارت بهداشت، همزمان با اختتامیه جشنواره «تیتر۱۰» برگزار می‎شود و مدیران مسئوول یا سردبیران نشریات دانشجویی وزارت بهداشت برای شرکت در برنامه‌های خانه نشریات ضروری است که نهایتا تا ۱۷ تیرماه به سامانه ثبت نام تیتر ۱۰ مراجعه کرده و در قسمت “کارگاه‌ها” ثبت‌نام کنند.

به گزارش ایسنا، پس از برگزاری سومین مرحله داوری آثار  جشنواره «تیتر۱۰» و مشخص شدن نامزدهای دریافت جایزه در بخش‌های پنج‌گانه «آثار برگزیده»، «نشریات برگزیده»، «بخش ویژه»، «نویسندگان برتر» و «بخش مجازی»  ثبت نام برای شرکت در اختتامیه این جشنواره آغاز شد.

بر این اساس دبیرخانه جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی(تیتر ۱۰) از تمامی نامزدهای دریافت جوایز دعوت کرده است برای شرکت در اختتامیه و کارگاه‌های تخصصی این جشنواره، از روز ۱۱ تیر ماه لغایت ۱۷ تیرماه  از طریق حساب کاربری خود در سامانه جشنواره نشریات نسبت به ثبت نام در کارگاه‌های ارائه شده اقدام کنند.

گفتنی است، چنانچه نامزدهای اعلام شده ، فاقد حساب کاربری در سامانه نشریات هستند و  آثار آنها توسط حساب کاربری افراد دیگری ثبت شده است، برای حضور در اختتامیه و استفاده از کارگاه‌های تخصصی، باید در سامانه نشریات جشنواره ثبت نام کرده و حساب کاربری مختص خود را ایجاد کنند.

همچنین بر اساس اعلام دبیرخانه دهمین جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی،کارگاه‌ها و انتخابات “خانه نشریات” دانشجویی وزارت بهداشت، همزمان با اختتامیه جشنواره «تیتر۱۰» برگزار می‎شود و مدیران مسئوول یا سردبیران نشریات دانشجویی وزارت بهداشت برای شرکت در برنامه‌های خانه نشریات ضروری است که نهایتا تا ۱۷ تیرماه به سامانه ثبت نام تیتر ۱۰ مراجعه کنند و در قسمت “کارگاه‌ها” ثبت‌نام کنند.

تمامی امور مربوط به اختتامیه اعم از پذیرش، اسکان، صدرو کارت شناسایی و استفاده از کارگاه‌ها در جشنواره «تیتر۱۰» با ثبت‌نام در کارگاه‌های جشنواره امکان پذیر است.

 

برچسب‌ها: ، ،