پیگیری و تماس تلفنی مراجع عظام از وضعیت محصورین

آیت‌الله العظمی صانعی و آیت‌الله العظمی بیات زنجانی در روزهای گذشته طی تماس تلفنی با فرزندان محصورین از حال آن‌ها جویا شدند.

در پی عارضه قلبی مهدی کروبی و بستری شدن در بیمارستان، آیت‌الله العظمی صانعی طی تماس تلفی با فاطمه کروبی جویای حال وی شد.

در این تماس تلفنی آیت‌الله العظمی صانعی ضمن اطلاع از روند درمانی مهدی کروبی، از خداوند متعال صحت و سلامت عاجل و کامل ایشان را در جوار مضجع شریف ثامن‌الحجج علی‌ بن موسی الرضا (ع) خواستار شد.

همچین آیت‌الله العظمی صانعی در تماس تلفنی با یکی از فرزندان میرحسین موسوی و زهرا رهنورد ضمن اطلاع از وضعیت سلامتی ایشان، از خداوند متعال بهبودی نخست وزیر دوران دفاع مقدس را خواستار شد.

به گزارش کلمه، این مرجع تقلید شیعه در این تماس تلفنی با ابراز تاسف از حصر و وضعیت آقای مهندس موسوی با تاکید بر صبر اظهار داشت: زندان برای خاندان پاک ایشان بوده و حضرت امام موسی کاظم نیز در زندان خانگی بود که از او پوست و گوشتی بیش نماند. به امام معصوم گفتند صبر کن و او گفت آنقدر صبر می کنم تا صبر از من به فغان درآید.

آیت الله صانعی همچنین آزادی از حصر و صحت و سلامت محصورین را از خداوند متعال خواستار شد.

آیت‌الله العظمی بیات زنجانی در تماسی تلفنی با فرزندان میرحسین موسوی جویای حال نخست وزیر دوران دفاع مقدس شد.

به گزارش کلمه، آیت‌الله العظمی بیات زنجانی دقایقی قبل با یکی از فرزندان مهندس میرحسین موسوی و خانم زهرا رهنورد گفتگو کرده و جویای حال پدر و مادر محصورشان شدند.

ایشان در این گفتگو ضمن ابراز نگرانی از وضعیت جسمی محصوران افزودند: من برای رفع مشکل دعا می‌کنم و در حد توان پیگیر موضوع خواهم بود.

برچسب‌ها: ، ، ،